avizoZávažná Poruba – Rajec (2:2)

Na porubskom trávniku sa hral obojstranne útočný futbal. Domáci nezvládli začiatky oboch polčasov.

Prvý gól hostí už v piatej minúte zaváňal ofsajdovým postavením. Potom domáci postupne pridávali na tempe a výsledkom bol pokutový kop po faule na aktívneho Lehotského, ktorý bezpečne premenil Golis.

Druhý polčas lepšie začali hostia a prízemnou strelou k tyči sa opäť ujali vedenia. Vyrovnanie prišlo po peknej akcii, keď sa nechytateľnou hlavičkou presadil Lehotský. Domáci sa snažili strhnúť víťazstvo na svoju stranu, avšak vylúčenie dobre hrajúceho Friana ich pribrzdilo. Naopak boli to hostia, ktorí mali dve čisté príležitosti, ktoré zlikvidoval Štolfa a tak s konečným výsledkom boli spokojné obe mužstvá.

Fotogaléria: (04)

Text: -pb-, foto: -dm-, spracoval: -webm- ©2018

Menu súčastí

Copyright © 2011-2019.  Všetky práva vyhradené. Licencie k jednotlivým materiálom  na tejto webovej stránke vlastní prevádzkovateľ. Bez jeho súhlasu je ďalšia reprodukcia, alebo distribúcia zakázaná. (Pravidlá požívania...)


Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Technická podpora

E - mail - prihlásenie

Webová stránka obce bola vytvorená s použitím najnovších štandardov, preto staršie prehliadače nevedia spracovať jej najnovšie funkcie. Pokiaľ si pravidelne aktualizujete Váš internetový prehliadač  (napr.: Microsoft Edge, Internet Explorer, Avant Browser, Firefox, Flock, Google Chrome, Konqueror, Maxthon, Opera, Safari,... ) na novú verziu, nemali by ste na stránke zaznamenať žiadne problémy.

Webová stránka je optimalizovaná aj pre moderné mobilné zariadenia.


__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________