06 Jeseň v Domove dôchodcov sme odštartovali výletom na Štrbské pleso. Poprechádzali sme sa okolo plesa, posedeli na lavičkách, popozerali krásy našich hôr.

Dali sme si obed, teplú kávu a spokojní sme sa vrátili späť do zariadenia. Keďže počasie nám prialo aj o týždeň, rozhodli sme sa rozlúčiť s letom posedením v záhrade pri ugrilovanej klobáske. Hudba nám hrala, slniečko hrialo a všetci sme si pri hrách veselo posedeli a spríjemnili deň. Aj interiér zariadenia sme prešatili do jesennej výzdoby. Nazbierali sme farebné listy a vytvorili krásne obrázky s jesennou tematikou. Jeseň je krásne ročné obdobie a my si spoločne vychutnávame

jesenné dni.

Fotogaléria: (06)

Text i foto: -Petra Mišíková-, spracoval: -webm- ©2018 

Menu súčastí

Copyright © 2011-2019.  Všetky práva vyhradené. Licencie k jednotlivým materiálom  na tejto webovej stránke vlastní prevádzkovateľ. Bez jeho súhlasu je ďalšia reprodukcia, alebo distribúcia zakázaná. (Pravidlá požívania...)


Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Technická podpora

E - mail - prihlásenie

Webová stránka obce bola vytvorená s použitím najnovších štandardov, preto staršie prehliadače nevedia spracovať jej najnovšie funkcie. Pokiaľ si pravidelne aktualizujete Váš internetový prehliadač  (napr.: Microsoft Edge, Internet Explorer, Avant Browser, Firefox, Flock, Google Chrome, Konqueror, Maxthon, Opera, Safari,... ) na novú verziu, nemali by ste na stránke zaznamenať žiadne problémy.

Webová stránka je optimalizovaná aj pre moderné mobilné zariadenia.


__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________