05

Je tu opäť jeseň. Príroda má krásne farby, dni sú chladnejšie a vietor pofukuje. No nám v deň šarkaniády zavládlo bezvetrie. Počasie bolo nádherné, no neostávalo iné len zobrať nohy na plecia, šarkany do rúk a utekááááááť.

Podarilo sa. Rýchle nohy, odhodlanie a túžba vidieť farebné lietajúce šarkany tancovať vysoko v povetrí prekonali všetky očakávania. Nakoniec sa aj vietor pridal a pomohol desiatky šarkanov zdvihnúť vysoko do vzduchu. Všetci sme tak strávili pekný podvečer, občerstvili sme sa dobrotami čo priniesli rodičia a pani kuchárky zo škôlky nám uvarili výborný čajík. Tešíme sa opäť o rok na túto farebnú parádu lietajúcu s vetrom.

Fotogaléria: (05)

Text i foto: -Petra Mišíková-, spracoval: -webm- ©2018

Menu súčastí

Copyright © 2011-2019.  Všetky práva vyhradené. Licencie k jednotlivým materiálom  na tejto webovej stránke vlastní prevádzkovateľ. Bez jeho súhlasu je ďalšia reprodukcia, alebo distribúcia zakázaná. (Pravidlá požívania...)


Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Technická podpora

E - mail - prihlásenie

Webová stránka obce bola vytvorená s použitím najnovších štandardov, preto staršie prehliadače nevedia spracovať jej najnovšie funkcie. Pokiaľ si pravidelne aktualizujete Váš internetový prehliadač  (napr.: Microsoft Edge, Internet Explorer, Avant Browser, Firefox, Flock, Google Chrome, Konqueror, Maxthon, Opera, Safari,... ) na novú verziu, nemali by ste na stránke zaznamenať žiadne problémy.

Webová stránka je optimalizovaná aj pre moderné mobilné zariadenia.


__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________