avizoPri sviatku Všetkých svätých a Pamiatke zosnulých sa 1. novembra 2018 konala spoločná pobožnosť evanjelikov a katolíkov pri kríži na miestnom cintoríne v Brestovej.

Prítomní si pripomenuli tých, ktorí nás milovali a predišli do večnosti. Zvesťou slova Božieho poslúžil evanjelický farár Vladimír Pavlík: ..."stretli sme sa v záhrade pokoja, v záhrade smútku a bolesti, stretli sme sa vo viere a v nádeji na vzkriesenie..." Veriaci sa modlili za zosnulých príbuzných, za zosnulých priateľov a dobrodincov a všetkých odpočívajúcich na porubskom cintoríne. Prítomný bol aj starosta Pavel Beťko s manželkou a celou rodinou.

Pobožnosť skončili Modlitbou Pána. Naplnení Božou milosťou prijali požehnanie a rozišli sa k hrobom svojich blízkych.

Fotogaléria: (04)

Text i foto:-Dušan Migaľa-, spracoval: -webm- ©2018

Menu súčastí

Copyright © 2011-2019.  Všetky práva vyhradené. Licencie k jednotlivým materiálom  na tejto webovej stránke vlastní prevádzkovateľ. Bez jeho súhlasu je ďalšia reprodukcia, alebo distribúcia zakázaná. (Pravidlá požívania...)


Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Technická podpora

E - mail - prihlásenie

Webová stránka obce bola vytvorená s použitím najnovších štandardov, preto staršie prehliadače nevedia spracovať jej najnovšie funkcie. Pokiaľ si pravidelne aktualizujete Váš internetový prehliadač  (napr.: Microsoft Edge, Internet Explorer, Avant Browser, Firefox, Flock, Google Chrome, Konqueror, Maxthon, Opera, Safari,... ) na novú verziu, nemali by ste na stránke zaznamenať žiadne problémy.

Webová stránka je optimalizovaná aj pre moderné mobilné zariadenia.


__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________