zp maj220014

Stretnutie predstaviteľov obidvoch partnerských samospráv sa konalo na Chate Opalisko 14.1.2014. Stretnutie bolo zamerané na organizačnú prípravu športových podujatí pre deti, ktoré sa majú konať na obidvoch stranách hranice. Termín podujatí sa niekoľkokrát posunul v dôsledku nedostatku snehovej pokrývky. Výsledný termín bol stanovený na 8.-10.3.2014 v Závažnej Porube a 15.-17.3.2014 v poľskej Obidowej. Účastníci stretnutia sa zároveň oboznámili s vyznačenými trasami v katastri obce Závažná Poruba.

Fotogaléria: (03)

Text i foto: -Kladia Jozefčeková-, spracoval: -webmaster- ©2014

Menu súčastí

Copyright © 2011-2019.  Všetky práva vyhradené. Licencie k jednotlivým materiálom  na tejto webovej stránke vlastní prevádzkovateľ. Bez jeho súhlasu je ďalšia reprodukcia, alebo distribúcia zakázaná. (Pravidlá požívania...)


Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Technická podpora

E - mail - prihlásenie

Webová stránka obce bola vytvorená s použitím najnovších štandardov, preto staršie prehliadače nevedia spracovať jej najnovšie funkcie. Pokiaľ si pravidelne aktualizujete Váš internetový prehliadač  (napr.: Microsoft Edge, Internet Explorer, Avant Browser, Firefox, Flock, Google Chrome, Konqueror, Maxthon, Opera, Safari,... ) na novú verziu, nemali by ste na stránke zaznamenať žiadne problémy.

Webová stránka je optimalizovaná aj pre moderné mobilné zariadenia.


__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________