pano zp

... upravuje a bližšie vymedzuje cenu nájmu pri prenájme majetku vo vlastníctve obce Závažná Poruba a výšku  poplatku za služby vykonávané obcou Závažná Poruba pri zabezpečovaní výkonu samosprávnych činností obce.

Celý cenník nájdete TU...

Cenník nájmu a poplatkov za služby vykonávané obcou Závažná Poruba schválilo obecné zastupiteľstvo dňa 27.3.2016, uznesenie č. 08/2018.

©2018-webm-

Copyright © 2011-2019.  Všetky práva vyhradené. Licencie k jednotlivým materiálom  na tejto webovej stránke vlastní prevádzkovateľ. Bez jeho súhlasu je ďalšia reprodukcia, alebo distribúcia zakázaná. (Pravidlá požívania...)

Technická podpora

E - mail - prihlásenie

Webová stránka obce bola vytvorená s použitím najnovších štandardov, preto staršie prehliadače nevedia spracovať jej najnovšie funkcie. Pokiaľ si pravidelne aktualizujete Váš internetový prehliadač  (napr.: Microsoft Edge, Internet Explorer, Avant Browser, Firefox, Flock, Google Chrome, Konqueror, Maxthon, Opera, Safari,... ) na novú verziu, nemali by ste na stránke zaznamenať žiadne problémy.

Webová stránka je optimalizovaná aj pre moderné mobilné zariadenia.